Bir mahalleye 16 milyon TL

Görev yaptığı yerleşim yerlerini kısa süre içerisinde eski görüntüsünden çıkartarak modern kentçiliğin uygulandığı kentler arasına sokan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş il belediyelerinin bile yapamadığını yaptı. Okumuş sadece bir mahallesine yaptığı devasa hizmetleri milletvekilleriyle birlikte toplu açılışla halkın hizmetine sundu.

Bir mahalleye 16 milyon TL

ŞEKEROBA’YA DEV TESİSLER

İsmini Beyoğlu Belediyesinde yaptığı yeniliklerle duyuran veTürkoğlu’nun görüntüsünü 4,5 yılda tamamen değiştiren Belediye Başkanı OsmanOkumuş, Şekeroba mahallesine yaptığı yaklaşık 16 milyon TL tutarındaki taziyeevi, Halk Kütüphanesi, Spor Kompleksi, kapalı Pazar alanı, 400 bin metrekaredöşenen parke yollarının milletvekilleriyle birlikte toplu açılışını gerçekleşti.

3. METREPOL İLÇE OLACAĞIZ

Şekeroba mahallesinde gerçekleşen toplu açılış törenindekonuşan Başkan Okumuş; “.  Türkoğlunüfusu en çok artan ilçelerden bir tanesidir. Yeni yatırımlarla beraber daha güzel ve yaşanabilir halegetireceğiz.  AK Parti dönemiyle en büyükyatırımlar geldi.  Türkoğlu’nu daDulkadiroğlu ve Onikişubat’tan sonra 3. Metropol şehir yapacağız.” Dedi.Açılışta konuşan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Celalettin Güvenç veİmran Kılıç Başkan Okumuş’a övgüler yağdırdı. Bir mahalleye 4,5 yılda 16 milyonTL yatırım yapan Başkan Okumuş diğer mahalledeki hizmetleri de toplu olarak araara hizmete açacak.

 

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner166