BİK’e Ziyaret

Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Yönetim Kurulu ilimize yeni atanan Basın İlan Kurumu Müdürüne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BİK’e Ziyaret

Kahramanmaraş Basın İlan Kurumu Müdürlüğünü yürüten Abid Vanlı’nın Erzurum’a atanmasıyla yerine Gümüşhane BİK Şube Personeli Veysel Kara Kahramanmaraş Basın İlan Kurumu Müdürlüğüne Müdür olarak atandı.

Gümüşhane, Sakarya ve birçok ilde Anadolu Ajansı Muhabirliği yapan Veysel Kara, basın sektöründe uzun yıllar görev yaptıktan sonra kurum değiştirip BİK Gümüşhane Şube Personel olarak görev yaptı. Gümüşhane’den Kahramanmaraş Basın İlan Kurumu Müdürlüğüne Müdür olarak atanan Veysel Kara’ya Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi olarak ziyaret gerçekleştirdi.

Kahramanmaraş’ta göreve başlayan müdür Veysel Kara’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Gazetemizin Genel Yayın koordinatörü Mehmet Mümtaz Yüzbaşıoğlu, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Faruk Aktemur ve Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen ziyaret ederek hayırlı olsun temennisin de bulundu. Müdür Veysel Kara ise nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, ‘hep birlikte çalışarak yerel gazeteleri hak ettiği yere getirebiliriz’ ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146