Sorunlar çözülmeli!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Kahramanmaraş'ta Bugün Gazetesinin dijital platformdaki yayınına katılarak, Ömer Faruk Salman ile gündeme ilişkin konuları konuştu.

Sorunlar çözülmeli!

Mecliste verdiği önergelerle dikkatleri çeken ve hem ülke gündeminden hem de yereldeki sorunlarla ilgili konuşan Aycan, Kovid-19 sürecinde dahi vatandaşların her zaman beklentilerinin olduğunu ve bunların karşılanması gerektiğini ifade etti.

Aycan, Kahramanmaraş'ın en başta ulaşım ve trafik sorununun olduğunu anlatarak, "Vaktinde yapılmayan otoparklar nedeniyle şu anda şehirde bir trafik ve park sorunu var. İkinci hatta, üçüncü sıralara kadar araç parkları yapılıyor. Bunların bir an önce çözüme kavuşturulması lazım. Vatandaşların beklentileri de bu yönde." dedi.

Deprem haftası dolayısıyla kentsel dönüşümle ilgili değerlendirmelerde bulunan Aycan, "Tekke'de çalışmalar başladı ancak çok yavaş ilerliyor. Yine Özel İdare ile ilgili bir proje var. Buraya da mühendislerin eleştirileri var. Bunlar zaman alacak projeler olsa da, depreme her an hazır olmalıyız" diye konuştu. Aycan'ın röportajının tamamını dijital platformlarımızdan izleyebilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER