Sarı fırtına survivor 2021’de!

Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında yapılan Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonasına damga vuran sarı Fırtına İsmail Balaban Dominik Cumhuriyetinde gerçekleştirilen ve Acun Ilıcalının düzenlediği Survivor 2021 yarışmasında ter döküyor.

Sarı fırtına survivor 2021’de!

Güreş sporumuzun sevilen ismi Şampiyon İsmail Balaban Kahramanmaraş Ziyaretinde Kahramanmaraş’ın Yerel Gazetelerinden Bugün Gazetesine gelmiş ve burada Gazetemizin İnernet TV’sinde Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen’le yaklaşık 2 saat canlı yayına katılarak Kahramanmaraş ve Güreş hakkında açıklamalarda bulunmuştu. Kahramanmaraş’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı kutlama etkinlikleri kapsamında yapılan Şalvar Güreşi Dünya Şampiyonasına damga vuran sarı Fırtına İsmail Balaban Şampiyonada başpehlivanlık unvanını da elde etmişti. Kutlama etkinlikleri kapsamında 46 ülkeden 300 sporcunun katıldığı güreşler kıran kırana geçti. Batıpark Spor Salonu’nda gerçekleşen güreşler de minderde adeta ter dökülmüştü.

Sarı Fırtına lakaplı Kırkpınar Başpehlivanı İsmail Balaban şimdi ise Dominik Cumhuriyeti Survivor 2021 de mücadelesini sürdürüyor. (HABER: MUSTAFA KÖMÜ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94

banner90