Rakiplere cea yağdı!

Temsilcimiz KAhramanmaraşspor Çorum FK’da covid-19 vakalarının artması dolayısı ile maç yapmazken Ligde ise 3 rakip müsabaka içi hareketleri dolayısı ile PFDK’ya sevk edilmişti, sevkler ağır faturaya sebep oldu.

Rakiplere cea yağdı!

Yapılan Sevk raporları doğrultusunda Kahramanmaraşsporun 3 rakibi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun 19.11.2020 tarih ve 22 sayılı toplantısında almış olduğu kararları doğrultusunda cezaya maruz kaldı. Kahramanmaraşspor’un rakiplerinden Sarıyer Kulübünün, 14.11.2020 tarihinde oynanan Sarıyer-Anagold 24 Erzincanspor Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, ateş ölçümlerine belirlenen saatte başlanılmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

Yine Kahramanmaraşspor’un rakiplerinden İnegölspor Kulübünün, 14.11.2020 tarihinde oynanan İnegölspor-Ergene Velimeşe Spor Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, mensubunun neden olduğu saha olayları nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İnegölspor Kulübünün, mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada İnegölspor Kulübü görevlisi Yavuz Memiş'in, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle FDT'nin 36/1-c maddesi uyarınca ve FDT'nin 12. maddesinin uygulanması suretiyle 7 GÜN HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına karar verildi.

Kahramanmaraşspor’un rakiplerinden Ergene Velimeşe Spor Kulübünün, 14.11.2020 tarihinde oynanan İnegölspor-Ergene Velimeşe Spor Misli.com 2. Lig Beyaz Grup müsabakasında, mensuplarının sosyal mesafe kuralına ve maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 6.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Ergene Velimeşe Spor Kulübü antrenörü Ali İhsan Eriz'in, maske takma zorunluluğuna uymamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle İHTAR CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada Ergene Velimeşe Spor Kulübü antrenörü Ali İhsan Eriz'in, rakip takım mensubuna yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 3.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, karar verildi. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94