Podyum’da gelin olmak ayrıcalıktır!

Kendine özgü tarzlarla Kahramanmaraş’a hitap eden Salon Podyum Yılın en başarılı çıkış yapan Kuaförü ve türban tasarım ödülü ile farkını ve tarzını Podyuma yansıttı.

Geçtiğimiz günlerde Des Yapım Organizasyon tarafından gerçekleştirilen “Diamonds Of Turkey 2021” ödülleri, Gelin Damat Dergisi tarafından Ferhat Muğurtay organizatörlüğünde gerçekleşen Gelin Damat Dergisi Ödül törenin sunuculuğunu Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün üstlendiği 69 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu gece’de Yılın Kahramanmaraş Bölgesi Gelin Başı Türban Tasarım Kuaförü ve Yılın en iyi çıkış yaşayan Kuaförü Yıldız Ödülü ile Salon Podyum ödül yağmuruna boğuldu.

Kahramanmaraş’ta Mutluluğa evet diyen gelin ve Damatların Uğrak mekanı olan Salon Podyum işletme sahibi Songül Emektar bir başarıya daha imza attı.

Türkiye geneli düzenlenen organizasyonda yılın en başarılı bayan kuaförü ve türban tasarım ödülüne layık görülen emektar Kahramanmaraş’a üçüncü kez ödül ile döndü. Daha öncede yılın en iyi çıkış yapan bayan kuaförü ve türban tasarım ödülünü kazanan bayan kuaförü Emektar yine Kahramanmaraş’ın adını Türkiye’ye duyurdu. Bayan kuaförü Songül Emektar ikinci kez Türkiye geneli ödül almak bizleri onurlandırdı. Biz Salon Podyum olarak bize gelen müşterilerimizi mutlu ve güler yüzlü bir şekilde müşteri memnuniyeti ile Gelin ve Mutluluğa evet diyenleri salonumuzda ağırlıyoruz. Titiz bir şekilde Gelinlerimizi süslüyor ve müşterilerimizin tercihi oluyoruz. Podyumda Gelin olmak ayrıcalıktır diyoruz. Buradan ayrılan mutlu bir şekilde ayrılıyor. Bizlerde Başarılı çalışmalarımızla ödüllere layık görülüyoruz. Çalışmalarımızın karşılığını ödüllerle alıyoruz” ifadelerini kullandı. (HABER: YAŞAR ERİKLİ)

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2021, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER