Özdemir El Attı

Son günlerde kaleme aldığımız Arsan Kavşağı çilesine Milletvekilleri seferber olarak ulaştırma ve Altyapı Bakanlığına taşımıştı.

Özdemir El Attı

Haberimiz Ses Getirdi

Daha önce Karayolları ve Ulaştırma ve Alt yapı Bakanlığında masaya yatırılan Arsan Kavşağı sorunu incelemeye alındı.  AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel ve Karayolları Bölge Müdürü Mehmet Fidan, Arsan Kavşağı’nı yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. İncelemeler sonrası konuşan Milletvekili Ahmet Özdemir, çalışmaların en kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

“ÇALIŞMALARIN TAKİPÇİSİYİZ”

İncelemelerin ardından konuşan AK Parti Milletvekili Ahmet Özdemir, “Kahramanmaraş’ımızın merkezinde Arsan Kavşağımız ile ilgili Karayollarımızın ciddi bir çalışması var. Ama belli bir süredir müteahhittin işi yavaş ilerletmesinden bahisle vatandaşlarımızın çok şikâyeti vardı. Bugün Bölge Müdürümüz yerinde incelemek üzere geldi. Geçen haftada milletvekillerimizle Ulaştırma Bakınanımızın yanına gidip, buradaki sıkıntılarımızı anlatmıştık. Bu konuda başta Grup Başkanvekilimiz Mahir Bey, İçişleri Komisyon Başkanımız Celalettin Bey, milletvekillerimiz, il başkanımız il başkanları toplantısında dile getirdi. Neticede Ulaştırma Bakanımız bir çözüm bulmuştu. Bizde bugün bölge müdürümüze refakat ederek, çalışmayı yerinde görelim ve işi yürütecek yüklenici firmaya bu konudaki hassasiyetimizi söyleyelim istedik. İl başkanımızla birlikte bunu takip edeceğiz. Kahramanmaraş’a güzel bir hizmet kazandırırken, bunun bir mağduriyete dönüşmesini istemiyoruz. Bu yüzden takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER