Otizmli Çocuklar İçin Dondurma Şov!

Alpedo-Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla Otizmli Çocuklar İçin Dondurma şov yaptı.

Otizmli Çocuklar İçin Dondurma Şov!

Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla otizmli öğrencilerle bir araya gelen Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı aynı zamanda Alpedo-Kervan Lezzetler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu otizm konusuna dikkat çekmek Otizmli çocuklara unutulmayacak bir gün organize de yer aldı.
Çocuklarla birlikte Dondurma kesen Kervancıoğlu, “Engeli bireylere her zaman pozitif ayrımcı olmalıyız. Devletimizin bu konudaki hassasiyeti malumunuz. Devlet okullarımızda Otizmli çocuklarımıza yönelik sınıflar oluşturulmuş. Dünya Otizm Farkındalık Günü dolayısıyla bizde Alpedo-Kervan Lezzetler Grubu olarak önemli etkinlikte yer aldık. Biz her zaman onların ve ailelerinin yanındayız. Bu etkinlikle otizmli bireylerimize dikkat çekmeyi hedefliyoruz. Bu konuda emek harcayan, engelli bireylerimizin yanında olan herkese teşekkür ediyorum” dedi. (HABER: İLKER YİYEN) 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 15:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90