Mahçiçek'ten öğrencilere jest!

Kahramanmaraş'ta her zaman eğitime yaptığı yatırımlarla dikkati çeken ve bu konuda birçok önemli projeye imza atan Başkan Mahçiçek, Milli Eğitim Müdürlüğü ile imzaladığı proje kapsamında öğrencilere kitap dağıtacak.

Mahçiçek'ten öğrencilere jest!

Onikişubat Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğince bu yıl 6'ıncısı düzenlenen "Kahramanmaraş Bilgi ile Buluşuyor " projesi çerçevesinde imzalanan protokol kapsamında, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerinden dolayı evde kalan öğrencilere 90 bin kitap dağıtılacak.

Belediye binasında düzenlenen imza törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz ile Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek katıldı. İmzaların atılmasının ardından Mahçiçek, gazetecilere, belediye olarak öncelikli çalışmalarının arasında eğitim faaliyetlerinin olduğunu söyledi.

Başkan Mahçiçek, insanın ufkunun gelişmesi açısından okumanın önemine değinerek, "Türkiye'nin hem ulusal hemde uluslararası alanda daha iyi seviyelere taşınabilmesinin faktörü yetişmiş insanlardır. Gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirirsek, Türkiye'nin uluslararası konumdaki saygınlığı ön planlara taşınacak. Bizde bu bağlamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde çalışıyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174