banner86

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci veda etti

Emniyet Müdürleri kararnamesi sonrasında Adana İl Emniyet Müdürlüğüne atanan Doğan İnci, Kahramanmaraş'a veda mesajı yayınladı. 

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Doğan İnci veda etti

29 Ekim 2016 tarihinde Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü olarak göreve başlayan ve 4 yıldır görevini sürdüren İnci, ''Adana İl Emniyet Müdürü olarak atanmam sebebiyle siz değerli dostlarımdan ayrılıyorum. Bu süreç içerisinde ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde sizlerin desteği ile hep beraber ilimizin huzur ve güvenliği için çalıştık. Güvenli şehirlerin huzurlu insanları, huzurlu insanların uzun ve mutlu yaşamın sırrını, kendi bünyemizde hazmederek kutsal bir görev ifa ettiğimizin bilincini prensip edindik. Tüm bunları yaparken devlet yönetiminde kurumların kalıcı, kişilerin geçici olduğunu unutmadan sadakatimiz Devletimize, hizmetimiz milletimize olmuştur'' dedi.  

Görev yaptığı süre içinde hayatı boyunca unutamayacağı dostluklar elde ettiğini belirten İnci, ''Her daim halkın içinde halkımızdan biri olmaya gayret gösterdik. Bu gayretimizin karşılığını Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin bize olan teveccühü ile aldık. 
Her daim desteklerini yanımda hissettiğim siz değerli dostlarıma müteşekkirim. Hizmet etmekten mutluluk duyduğum sizlere bugün veda ederken, Türk Polis Teşkilatı, şahsım ve ailem adına sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve esenlik dolu bir ömür geçirmenizi temenni ederim. Hakkım sizlere helal olsun, sizler de hakkınızı helal ediniz'' ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

siteye gitmek için tıkla

banner79

banner77

banner78

banner85