İstanbul'da kavşak magandasının "drift" terörü kamerada

Ümraniye'de AVM'lerin de olduğu yoğun bir caddede bulunan kavşakta bir maganda, otomobiliyle dakikalarca "drift" diye adlandırılan yanlama hareketi yaptı. Maganda o anları kaydettirip...

İstanbul'da kavşak magandasının "drift" terörü kamerada
Ümraniye'de AVM'lerin de olduğu yoğun bir caddede bulunan kavşakta bir maganda, otomobiliyle dakikalarca "drift" diye adlandırılan yanlama hareketi yaptı. Maganda o anları kaydettirip bir de sosyal medyadan yayınladı.
İstanbul'un neredeyse her noktasında kimi zaman motosiklet ile kimi zamanda otomobille trafikte "drift" diye adlandırılan yanlama hareketi yapan magandalara bir yenisi daha eklendi. Ümraniye Balkan Caddesi üzerinde bir maganda, AVM'lerin de olduğu yoğun bir caddede bulunan kavşakta otomobiliyle dakikalarca "drift" yaptı. Caddede seyreden otomobilleri umursamayan ve herkesin canını tehlikeye atan maganda adeta terör estirdi. Maganda yaptığı bu hareketi bir de marifetmiş gibi kaydettirip sosyal medyada yayınladı. Görüntülerde maganda drift yapıyor. Caddeden ilerlemeye çalışan araç sürücüleri ise magandanın tehlikeli şovu nedeniyle araçlarını durdurmak zorunda kalıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner166