İsmail Kurtul İlköğretim Okuluna Hayırlı Olsun Ziyareti

Yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları devam ediyor, bazı okullarda uzaktan eğitime başlandı, bazılarında ise yüz yüze eğitim için gün sayılıyor.

İsmail Kurtul İlköğretim Okuluna Hayırlı Olsun Ziyareti

Okul yöneticileri ve öğretmenlerde bu hazırlıklar için kolları sıvamış görünüyor. Özellikle devlet okullardı hijyene önem veriyorlar, pandemiden olumsuz etkilenmemek için okul aile birlikleri ile el ele vererek hazırlıklarına devam ediyorlar. 
Bu arada yeni atamaları yapılan Okul Müdürlerine de hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Yazarımız Mehmet Doboğlu ile Eğitimci Yazar İbrahim Gülsu, bugün İsmail Kurtul İlkokulu Müdürlüğüne atanan Cabbar Uzun’u ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu. 
Gülsu, özel eğitim kurumları ile devlet okulların her zaman birbirlerine destek olmaları gerektiğini belirterek, İsmail Kurtul İlkokulu, Final Özel Lisesi ile yakın komşular sayılır, Cabbar Uzun hocamızda uzun yılların tecrübesi ile bu okulumuz eğitimine ciddi katlıları olacağını inanıyoruz ve bizler daima onlara destek vermeye hazırız, dedi. 
Yazarımız Mehmet Doboğlu ise yeni eğitim yılı hakkında Uzun’a nasıl bir çalışma yapacaklarını sorarak, bilgi aldı. 
Uzun’da en başarılı okullar arasında yer alan İsmail Kurtul İlkokulunun başarısı için idareci ve öğretmenlerle el ele çalışmaya devam edeceklerini ifade ederek, farkımızı fark ettirmeye gayret edeceğiz dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner180

banner174