Daha Büyük Etkinlilere İmza Atmak İstiyoruz 

Afrin bölgesindeki yaklaşık 200 sporcu gence spor malzemelerinden oluşan yardım paketi gönderen Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, “Pandemi süreci geçtikten sonra inşallah daha büyük etkinlilere imza atmak istiyoruz” dedi. 

Daha Büyük Etkinlilere İmza Atmak İstiyoruz 

Kahramanmaraş Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu işbirliğinde Suriye’nin Afrin bölgesindeki yaklaşık 200 sporcu gence spor malzemelerinden oluşan yardım paketi gönderildi. Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi Müdürü Şahin Hopur, Onikişubat Muhtarlar Derneği Başkanı Ramazan Gürbak, Dünya ve Avrupa Şampiyonu Harun Doğan’ın katıldığı programda konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, malzemeleri Hatay’a yolladıklarını söyledi. “Orada savaşı ve yokluğu yaşamış kardeşlerimize bir nebzede olsa moral olması için elimizden geleni yaptık” diyen Boz, etkinliğe destek olan herkese teşekkür etti. 
İl Müdürü Boz, “Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu ile işbirliği içerisinde Afrin Zeytin Dalı bölgesindeki gençlerimize spor malzemeleri yollayacağız. Bu hususta emek sarf eden bizlere destek olan başta Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanımız Hakan Beye çok teşekkür ediyorum. Bu sürece destek olan Müsiad Başkanı Sami Beye çok teşekkür ediyorum. Yine böyle bir organizasyona seferber olan Muhtarımız Ramazan Beye şükranlarımızı arz ediyorum. Malzemelerimizi Hatay’a yolladık. Nasip olursa yarın idarecilerimizle birlikte oradaki valilikten de izin aldıktan sonra belirtilen bölgeye malzemelerimiz götürülecek. Tabii biz teknik ekibimizi de oraya yolladık. Gönül ister ki oradaki çocuklarımıza bizlerde dokunalım. İçlerinde yetenekli gençler varsa onları alıp spora kazandırmak istiyoruz. Önemli güzel bir etkinlik oldu. Orada savaşı ve yokluğu yaşamış kardeşlerimize bir nebzede olsa moral olması için elimizden geleni yaptık. Bu etkinliğe destek olan herkese teşekkür ediyorum. Pandemi süreci geçtikten sonra inşallah daha büyük etkinlilere imza atmak istiyoruz. 200’e yakın sporcu gençlerimize malzeme yardımı yapacağız.”ifadelerini kullandı. (HABER: İLKER YİYEN)

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 09:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94