Burhaniye'de yol seferberliği sürüyor

Yol yapım çalışmalarına ağırlık veren Burhaniye Belediyesi, kırsal Börezli Mahallesi'nde çalışmaya devam ediyor.Kentin her yerinde hummalı yol çalışmalarının sürdüğünü...

Burhaniye'de yol seferberliği sürüyor
Yol yapım çalışmalarına ağırlık veren Burhaniye Belediyesi, kırsal Börezli Mahallesi'nde çalışmaya devam ediyor.
Kentin her yerinde hummalı yol çalışmalarının sürdüğünü belirten Belediye Başkanı Necdet Uysal, "Belediye ekiplerimiz, yol yapım, bakım ve onarım hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların yapımını ayrıca bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştirmektedir. İlçemizde belediyemiz tarafından yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, parke taş yol yapımı, asfalt yol yapımı ve beton yolların bozulan kısımlarının onarılması; stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi çalışmaları yürütülmektedir. 3 yılda ilçemizde 333 bin 430 metrekare parke taşı döşedik. Birçok kırsal mahallemizde yol sorunlarını çözmüş bulunmaktayız. Bugün de Börezli Mahallemizde parke taş çalışmalarına başladık. En kısa zamanda çalışmalarımızı bitirerek hizmete açacağız" dedi.
Börezli Mahallesi Muhtarı Alaaddin Yavuz ise "Köyümüzün ara sokakları daha önce belediyemiz tarafından parke taş yapılmıştı. Bugünde ana yolumuzun yapımı için çalışmalar başladı. Başkanımız Necdet Uysal, hiçbir vatandaşımızı çamura bastırmayacağız' sözünü vermişti. Bu sözünü yerine getirerek ana yolumuz da yapıldıktan sonra mahallemizde yapılmayan sokağımız kalmıyor. Düğün salonumuzda da çalışmalar devam ediyor. Başkanımıza ve Belediyemize Börezli Mahallesi halkı adına teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2018, 15:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER