banner142

Baydilli Çankaya Mahallesinde incelemelerde bulundu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayarak teknik ekibiyle birlikte Çankaya Mahallesinde incelemelerde bulunarak sorunları yerinde tespit...

Baydilli Çankaya Mahallesinde incelemelerde bulundu
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayarak teknik ekibiyle birlikte Çankaya Mahallesinde incelemelerde bulunarak sorunları yerinde tespit etti.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, alan gezileriyle ilçedeki sorunları yerinde tespit ediyor. Baydilli, teknik saha ekibiyle birlikte sabahın erken saatlerinde Çankaya mahallesinde incelemelerde bulunurken, vatandaşların ve esnafın sorunlarını dinledi.
Her fırsatta ilçedeki sorunlarla bizzat ilgilenmeye çalıştığını ifade eden Baydilli daha temiz ve yaşanılabilir bir Karaköprü'yü vatandaşa sunmak için daha çok çalışacaklarını dile getirdi. Baydilli, "Sabahları erken saatlerde teknik ekibimizdeki arkadaşlarla mahallelerimizi yürüyerek inceliyoruz ve sorunları tespit ediyoruz. Bu sorunların hemen çözülmesi için gerekli birimimize talimatı veriyoruz. Bizim tek hedefimiz Karaköprü'de yaşayan vatandaşlarımızın daha rahat ve temiz bir ortamda yaşamasıdır. Bunun için tüm ekiplerimizle sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar çalışıyoruz, hem merkezde hem de kırsalda hizmetlerimizi sürdürüyoruz" diye konuştu.
Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli alan gezisi sırasında vatandaşlarla da sohbet ederken talep ve fikirlerini değerlendirmek üzere not aldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER