Balcıoğlu; “gençler bizim yarınımız”

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin tanışması ve aralarındaki işbirliğinin güçlendirilmesi hedefiyle hayata geçirilen ‘İş Dışı Buluşmalarında gençlerin önemine değinen KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, “size her zaman ve her yerde ihtiyacımız var” dedi.   

Balcıoğlu; “gençler bizim yarınımız”

KMTSO üyelerinin tanışması ve aralarındaki işbirliğinin güçlendirilmesi hedefiyle Kahramanmaraş Kadın Girişimciler Kurulu (KAGİK) ve Kahramanmaraş Genç Girişimciler Kurulu’nun (KAGEGİK) organize ettiği bu yıl ise ikincisinin gerçekleştirildiği ‘İş Dışı Buluşmaları’ yoğun ilgi gördü. Programda bir konuşma gerçekleştiren KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Balcıoğlu gerçekleştirilen programın önemine dikkat çekti. Gençler bizim yarınımız diyen Başkan Balcıoğlu, “İyi okullarda okudunuz, iyi aile terbiyesi aldınız, iyi eğitildiniz, hayatı azda olsa gördünüz. Bundan sonra yapabileceklerinizi sizden Kahramanmaraş bekliyor” dedi. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç ise tanışmanın ve tanıştırmanın iş dünyasındaki önemini vurguladı.

“GENÇLER BİZİM EN KIYMETLİ HAZİNEMİZSİNİZ”

Programda konuşan KMTSO Başkanı Şahin Balcıoğlu, şunları söyledi: “Birincisini yaptığımızda çok rağbet göreceğini düşünmemiştik. Ama birbirini hiç tanımayan insanlar birbirleriyle kart alışverişinde bulundular. ‘Siz bu işi mi yapıyordunuz? Kahramanmaraş’ta bu işi yapan var mıydı? Bizim şuna ihtiyacımız var’ gibi sorularla bu toplantıda bir sürü gelişme oldu. Gördüğünüz gibi o toplantıdan arkadaşlar bugün gelirken o arkadaşlar yanlarında birer kişiyi daha getirdiler. Gençler bizim en kıymetli hazinemizsiniz. Gençler bizim yarınımızsınız” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER