Bakan Selçuk, Ökkaş Gümüşer Ortaokulunu Ziyaret Etti

Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi temaslarda bulunmak üzere Kahramanmaraş’a geldi ve ilk ziyaretini Onikişubat Ökkaş Gümüşer Ortaokuluna yaptı.

Bakan Selçuk, Ökkaş Gümüşer Ortaokulunu Ziyaret Etti

Bakan Ziya Selçuk’un Ökkaş Gümüşer Ortaokulu ziyaretine Milletvekili Habibe Öçal, Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun ve il Millî Eğitim Müdürü Cemal Yılmaz da eşlik etti.

Bakan Ziya Selçuk gelişinde okul müdürü ve öğretmenler tarafından karşılandı. Burada Öğrencilere fidan dikme sertifikası takdimi yapıldı. Bakan bey sınıf ziyareti yaparak öğrencilerle bir süre sohbet gerçekleştirdi. Peşinden çok önemsediği Tasarım Beceri Atölyeleri-Müzik Atölyesi ziyareti ve burada öğrencilerin sunduğu performansları izledi.

Öğretmenler odasında Öğretmenlerle de bir süre sohbet yapan Bakan Selçuk, ana sınıflarını ziyaret etti, Özel eğitim sınıfını ziyaret ederek söyleşi yaptı. Okul bahçesinde öğretmenler ve öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekimleri gerçekleştirdikten sonra Şehit Akif Akçadağ Anadolu Lisesinin açılışını yapmak üzere ayrıldı. (HABER: MELİHA KÜÇÜKÖNDER)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner79

banner136

banner94