AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kollarıyla ilgili açıklama!

AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, yaş haddi nedeniyle gençlik kolları başkanlığı görevini devreden Ali Çam ve yeni Başkan Feyzullah Eren Aşçı ile ilgili açıklama yaptı.

AK Parti Kahramanmaraş Gençlik Kollarıyla ilgili açıklama!

AK Partide görev bir bayrak yarışıdır diyen Debgici, ‘’Sürekli güncellenen aktif teşkilat kadrolarıyla gücüne güç katmaya devam eden Partimizde bir bayrak teslimi bugün gerçekleşti. Teşkilatlarımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin çizmiş olduğu vizyon ve hedef doğrultusunda ilerlemektedir’’ dedi.

Bugüne kadar Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığı görevini başarılı bir şekilde yürüten Ali Çam’a teşekkür eden Debgici, ‘’Kendisi yaş haddini doldurması sebebi ile görevini bugün Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize devretmiştir. Feyzullah Eren Aşçı Başkanımıza görevinde muvaffakiyetler diliyorum. Ana kademesi, kadın ve gençlik kolları ile teşkilatlarımız büyük bir ailedir. Bu ailede görev bitimi yoktur, görev bir sonrakine devredilir, ancak muhabbet ve teşkilata bağlılık bakidir. Gelenek olduğu üzere görevi devreden başkanlarımız teşkilatlarımızla bağlarını kopartmaz. Çünkü aile olmak bunu gerektirir’’ ifadelerini kullandı.  

Debgici, ‘’AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları başkanlığına atanan Feyzullah Eren Aşçı kardeşimize tekrar başarılar diliyorum. Bu kutlu yürüyüşümüzde üst seviyelere getirerek bayrağı başarıyla devreden Ali Çam kardeşimize de bu zamana kadar göstermiş olduğu özverili çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyor, bu değişikliğin partimize ve Kahramanmaraş’ımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum’’ diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

siteye gitmek için tıkla

banner79

banner77

banner78