banner142

SEPAŞ'a büyük ödül

İSTANBUL (İHA) – Çocuklar Ülkesi KidZania'da açtığı Elektrik Merkezi ile 20 bini aşkın çocuğu enerji yolculuğuna çıkaran Sepaş Enerji, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yıldız...

SEPAŞ'a büyük ödül
İSTANBUL (İHA) – Çocuklar Ülkesi KidZania'da açtığı Elektrik Merkezi ile 20 bini aşkın çocuğu enerji yolculuğuna çıkaran Sepaş Enerji, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yıldız Akköklüler Ödüllendirme Süreci'nde İş Birliği Geliştirme kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Sepaş Enerji, Çocuklar Ülkesi KidZania'da açtığı Sepaş Enerji Elektrik Merkezi ile Yıldız Akköklüler Ödüllendirme Süreci'nde İş Birliği Geliştirme kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu. Çocuklar Ülkesi KidZania'da açtığı Sepaş Enerji Elektrik Merkezi ile 20 bini aşkın çocuğu enerji yolculuğuna çıkaran Sepaş Enerji, Akkök Şirketler Grubu'nun kendi içinde en başarılı uygulamaların belirlenmesi amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlediği Yıldız Akköklüler Ödüllendirme Süreci'nde İş Birliği Geliştirme kategorisinde birincilik ödülünü kazandı.

Bugüne kadar 20 bin çocuğu ağırlayan Sepaş Enerji, Sepaş Enerji Elektrik Merkezi'nde çocuklara günlük hayatın her alanında yer alan enerjinin ne olduğunu ve enerji tasarruf yöntemlerini anlatıyor. Sepaş Enerji Elektrik Merkezi'ni ziyaret eden çocuklar, aynı zamanda karbon ayak izi hakkında bilgi alırken, elektriğin şehre nasıl dağıtıldığını da gözlemleyebiliyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER