Etwinning 2020 projelerinde kalite ödülü

2020 yılında uyguladıkları eTwinning projeleri sonucunda Ulusal ve Avrupa Kalite Ödülü almaya hak kazanan öğretmen ve okullarımıza belgeleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzde düzenlenen tören ile takdim edildi.

Etwinning 2020 projelerinde kalite ödülü

İl Milli Eğitim Müdürlüğü belge takdim törenine İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri, öğretmenler ve okul yöneticileri katıldı.


Ulusal Destek Servisinin değerlendirmesi ile 2020 yılında ilimizde yürütülen eTwinning projelerinin neticesinde 4 okul “eTwinning Okulu” etiketi, 21 öğretmen ise “Avrupa ya da Ulusal Kalite” etiketleriyle ödüllendirildi.
Törende konuşan İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, 2007 yılından itibaren ARGE bölümü ile birlikte koordineli olarak yürütülmekte olan projeler ile ilgili “Artık güzellikleri yaşamak üzere buradayız. Hakikaten emek verilip bu emeğin en güzel şekliyle sonuçlarının alındığını görmek, öğretmenler olarak bizler için gerçekten tarifi zor olan bir mutluluk. Bundan dolayı da her bir kardeşime her bir meslektaşıma gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Projeler için öğretmenlerimizin büyük fedakârlıklar ortaya koyduğunu ifade eden İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman, “Geceniz gündüzünüze girdi ama nihayetinde böyle güzel bir başarı ortaya çıktı. Bundan sonraki çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum. İlimizi böyle güzel bir şekilde temsil ettiğiniz, bizlere bu gururu yaşattığınız için her birinize gönülden teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
İl Millî Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman’ın konuşmasının ardından projelerde kalite ödülü almaya hak kazanan öğretmenlere ve okul yöneticilerine ödülleri takdim edildi. (HABER: BURHANETTİN BÜYÜKKOL)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146