Rüşvet operasyonu

Aralarında kamu görevlilerinin de bulunduğu 1'i kadın 10 kişi gözaltına alındı

Rüşvet operasyonu

Polisin masaj salonlarına düzenlediği fuhuş operasyonları ve denetimlerinde verilen idari yaptırım ve para cezalarının iptali için rüşvet alıp verdikleri iddia ediliyor 

Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, masaj salonlarına düzenlenen fuhuş operasyonları ve denetimlerinde idari yaptırım ve para cezalarının iptali için kamu görevlilerine rüşvet verdikleri, aracılık yaptıkları ve rüşvet aldıkları iddiası ile 1'i kadın 10 kişiyi gözaltına aldı. 

  Yapılan açıklamaya göre; Asayiş Şube Müdürlüğümüz  tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında, kent merkezinde masaj salonlarına yönelik daha önceki tarihlerde düzenlenen fuhuş operasyonları ve denetimlerinde idari yaptırım ve para cezalarının iptali konusunda kamu görevlilerine rüşvet veren, aracılık yapan ve rüşvet alan kişilerin yakalanması için yürütülen çalışmalar kapsamında tespit edilen adreslere eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında aralarında rüşvet aldığı yönünde tespitler yapılan kamu görevlilerinin de bulunduğu 1'i kadın 10 kişi yakalandı. Zanlıların evlerinde ve iş yerlerinde yapılan aramada, rüşvet olaylarına ilişkin dijital ve basılı belge ele geçirildi. Şüpheli 10 kişi işlemlerinin ardından adli mercilere  sevk edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner90

banner92

banner94