Kahramanmaraş Fuhuş operasyonunda veresiye defteri bulundu!

Kahramanmaraş'ta 4 ay planlı çalışma sonrası drone destekli fuhuş operasyonu düzenlendi. Yapılan operasyonda 29 kişi gözaltına alınırken borç defterinde müşterilerin 200-300 lira gibi borçlarının olması dikkat çekti. Operasyonda gözaltına alınan kadınlardan 6'sının mağdur olduğu öğrenildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Amirliği Ahlak Büro Masası tarafından yaklaşık 4 ay boyunca yapılan planlı çalışma sonucu Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde operasyon düzenlendi. Suç örgütünü organize ettiği belirlenen Z.G, G.A ikamet, iş yeri ve araçlarında eş zamanlı arama yapan ekipler, çok sayıda cep telefonu, flash bellek, bilgisayar ve cinsel ürünlere el koydu.

BORÇ DEFTERİ BULUNDU

Ekipler tarafından bir masaj salonunda yapılan aramalarda dikkat çeken bir görüntü de cinsel materyaller ve müşterilerin borç defteri çıktı. Borç defterinde müşterilerin 200-300 lira gibi rakamların yazılı borçları olduğu görüldü.

Drone destekli fuhuş operasyonunda veresiye defteri bulundu! Müşterilerin 200-300 lira arası borcu varmış

29 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili masaj salonu kapatılırken, şantaja uğrayanların olup olmadığı ise araştırılıyor. Eşzamanlı gerçekleştirilen operasyonda 8'i kadın 29 kişi gözaltına alırdı.

Drone destekli fuhuş operasyonunda veresiye defteri bulundu! Müşterilerin 200-300 lira arası borcu varmış

KADINLARDAN 6'SI MAĞDUR

Kadınların 2'sinin şüpheli 6'sının da mağdur olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan şüpheliler emniyette yürütülen işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Fuhuş operasyonunda veresiye defteri bulundu! Müşterilerin 200-300 lira borçları varmış
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92