3 günde 23 hırsız yakalandı. 

Kahramanmaraş'ta bir tekel bayiinin camını kırıp işyerinden alkol çalan 2 kişi, farklı mahallelerde otolardan hırsızlık yapan 2 kişi de polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 

3 günde 23 hırsız yakalandı. 

Edinilen bilgiye göre, Kahramanmaraş İl  Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüpheli şahıslara yönelik sokaklarda kontrol yaparken hırsızlık olayına karıdan 4 kişiyi suçüstü yakaladı.
Gece saat 02.20'de Duraklı Mahallesinde bir tekel bayiinin camını kırıp içerden alkol çalan Hasan E.(19) ve İbrahim E.'yi (20) içki şişeleriyle birlikte suçüstü yakaladı.
Saat  07.00'de  Sümer Mahallesinde otodan teyp çalan Emre Ö.(21) de teyp ile birlikte suçüstü yakalandı.  
Saat 04.00'te Bayazıtlı Mahallinden bir otodan tamir malzemesi çalan Mustafa D. (30) sokakta dolaşırken yakalandı.

Gözaltına alınıp İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen 4 şüpheli işlemleri sonrasında Adliyeye sevk edildi. 
4 şahıs da tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Kahramanmaraş'ta Polis Ekiplerinin hırsızlık olaylarının önlenmesi amacıyla yoğun bir çalışma sürdürdüğü, son 3 gün içinde  il merkezinde cadde sokaklarda yoğun denetim ve takiplerde, 1'i evden, 2'si işyerinden, 2'si otodan, 2'si motosiklet çakarken 7 hırsız çalıntı malzemler ile birlikte suçüstü yakalandığı, hırsızlıktan aranan 14 kişinin sokaklarda dolaşırken   yakalandığı öğrenildi. Polis ekipleri tarafından yakalanan 23 sahıstan 15'inin tutuklandığı, 3 kişinin ise gözaltı işlemlerinin  devam ettiği belirtildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner92

banner94

banner90